صفحه اصلي|فروش|طراحي|توليد|بازرگاني|سوالات متداول|درباره ما|تماس با ما

 
 
   

 نحوه كار با شركت توليدي كاغذهاي بهم پيوسته تهران  ؟

از آنجايي كه حوزه فعاليت اين شركت فقط محدود به تهران نمي باشد و اين شركت فعاليت گسترده اي با استان ها و شهرستانهاي مختلف كشور نيز دارد . لذا در صورتي كه امكان حضور مستقيم شما در شركت ميسر نمي باشد ،شما مي توانيد درخواست خود را از طريق پست الكترونيك و يا پست پيشتاز و يا  از طريق تماس تلفني به  شركت اعلام نماييد.

همچنين كليه امور از دريافت سفارش تا تحويل كار، بدون حضور مستقيم شما در شركت صورت خواهد گرفت. پرسنل  بخش فروش شركت ،نهايت همكاريهاي لازم را با شما خواهند داشت.

برگشت به ليست سؤالات

    شركت توليدي كاغذهاي بهم پيوسته تهران با چه سازمانهايي كار مي كند ؟

شركت كاغذهاي بهم پيوسته تهران با كليه سازمانهاي دولتي و خصوصي همكاري مستقيم داشته و به طور كلي اين شركت در رابطه با توليد فرم هاي اداري ، كامپيوتري و ليبل  با كليه سازمانها كه به گونه اي از فرمهاي فوق استفاده ميكنند همكاري مي نمايد. 

برگشت به ليست سؤالات

حوزه فعاليت شركت توليدي كاغذهاي بهم پيوسته تهران ؟

اين شركت با بسياري از سازمانها و مراكز چه در داخل و چه خارج از تهران همكاري داشته و در صورتي كه حوزه فعاليتي شركت شما در شهرستانهاي ديگر كشور باشد، شركت توليد كاغذهاي بهم پيوسته تهران ، با وجود امكانات خود ارتباط كاري را با شما برقرار كرده و بدون نياز به حضور مستقيم شما در شركت ، كليه مراحل كار از دريافت سفارش ، طراحي، ارسال طرح ، چاپ را انجام داده و در نهايت كار به شهرستان مربوطه ارسال ميگردد.

برگشت به ليست سؤالات

نحوه كار بخش طراحي ؟

بخش طراحي در جهت ارائه طرحي مناسب كه كيفيت لازم را  براي يك كار چاپي مطلوب داشته باشد،  شما را ياري خواهد كرد. همچنين با ارائه ايده هاي جديد به شما اين امكان را مي دهد كه فرمهايي متنوع تر و زيباتر داشته باشيد.در صورتيكه فرمهاي شما قبلاً طراحي شده اما نياز به اصلاح مجدد و يا تغييرات خاصي داشته باشد ، توسط بخش طراحي شركت در كمترين زمان اصلاحات لازم انجام شده و كار براي چاپ آماده خواهد بود. چنانچه امكان حضور مشتري در شركت توليدي كاغذهاي بهم پيوسته تهران ميسر نباشد، فرم طراحي شده بنا به درخواست مشتري از طريق پست الكترونيكي و يا پست سفارشي  براي وي ارسال ميگردد. همچنين مشتريان مي توانند طرحهاي پيشنهادي خود را از طريق پست الكترونيك براي شركت ارسال نمايند تا طراحي فرمها ، طبق نمونه ارسالي صورت گيرد.

برگشت به ليست سؤالات

 نحوه كار بخش فروش ؟

پرسنل بخش فروش شركت توليدي كاغذهاي بهم پيوسته تهران، مشتريان را در كليه مراحل كار، از دريافت سفارش تا تحويل كار، با دادن اطلاعات و راهنمايي هاي جامع، هدايت مي نمايد. مشتريان محترم  با مراجعه به بخش فروش مي توانند  با نحوه كار، نمونه كارهاي چاپي و كليه جزئيات كار آشنا شده و سفارش كار را به صورت حضوري ارجاع دهند.

در صورتيكه امكان حضور مستقيم در شركت براي مشتريان ميسر نباشد، مشتريان محترم مي توانند از طريق پست الكترونيكي، پست پيشتاز و يا تماس تلفني با شركت توليدي كاغذهاي بهم پيوسته تهران ارتباط برقرار نموده و سفارش را ارجاع نمايند. پرسنل بخش فروش با نظارت كامل بر فرايند كار، از ابتدا تا تحويل كار به شركت مربوطه، مشتري را  ياري مي نمايند.

شماره تماسها ، آدرس و پست الكترونيكي شركت را مي توانيد با مراجعه به بخش (( تماس با ما )) ملاحظه فرماييد.

برگشت به ليست سؤالات
   

مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه سازمان ما،مشتریان و همکاران ما هستند